Esmer Bayanlar Hangi Renkleri Giymeli?

Haber Tarihi: Pazartesi, Oca.20.2014 - 16:48
 |  Karakter Boyutu : A- A+
Esmer Bayanlar  Hangi Renkleri Giymeli?

Düny​ada bir çok bayan tipi bulunmaktadır. Sarışın, esmer, kumral.Her kadının kendine özgü güzelliği ve cazibesi vardır. Bu güzellik ve cazibeyi en çok arttıran şey ise bayanların giydiği elbiselerdir.

 

Ülkemizde en çok esmer ve bronz ene yakın bayan bulunmaktadır. Bu genellemeden yola çıkarak esmer bayanlara en çok yakışacak olan elbislerin neler olduğunu sizlerle paylaşmak istedik.

Eğer çok esmerseniz kırmızı renk üstünüzde çok iyi duracaktır ve bu renk elbiseleri seçmek siz bayanlara çok yakışacaktır. Bunların
yanında esmerlerin daha hoş bir görüntüye sahip olmasını sağlayan diğer renkler doğada bulunan taş renkleridir. Turkuaz, kobalt mavisi, çam yeşilialtın sarısı gibi renkler esmer bayanların daha iyi bir görünüme sahip olmasını sağlar.

 

Esmer bayanlar donuk renklerden kesinlikle kaçınmanız gerekir. Bu renkler teninizi soluk gösterir ve kendi güzelliğinizi bile elinizden
almaya sebep olabilir. Bu yüzden küllü ve donuk renklerden uzak durun. Siyah renkler kullanabilirsiniz. Ama siyah rengin yanında ona zıt olan beyaz, grimsi kremsi renklerle bu rengi tamamlayın.

 

BUnların dışında eğer çok canlı duran renklerden kaçınıyor ve kullanmıyorsanız eğer en basitinden mai yerine turkuaz rengi kullanabilirsiniz. Parlak sarı renkler sizi üzüyorsa daha açık tonlarında şansınızı deneyebilirsiniz. Yeşil ise esmer bayanlar için hiç sorun olmaz. Bu yüzden bu rengi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ama alt renklerini de unutmayın.

 

Bu haber 5000 defa okundu.

Yorum Yap

Yorumlar

  • Yorum yapılmamıştır.
    Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.

Editörün Seçimi

Çok Okunanlar

Anket

  • Yılbaşı için hediye tercihiniz ?
Bu site Turkishost haber yazılım paketini kullanmaktadır.