Esmer Tenliler Hangi Renk Oje Sürmeli

Haber Tarihi: Perşembe, Eyl.03.2015 - 00:02
 |  Karakter Boyutu : A- A+
Esmer Tenliler Hangi Renk Oje Sürmeli
Esmer tenli bayanlar, tıpkı yüzlerinde olduğu gibi, ellerinde de koyu bir ten rengine sahiptirler. Bu nedenle beyaz tenli ellerle farklı renkte oje sürmeleri tavsiye edilmektedir. Çok canlı renkte ojeler, esmer tenliler için pek önerilmemektedir. Soğuk kış aylarında, bordo, koyu kırmızı gibi renkler tercih edebilirler. Yaz aylarında ise daha çok french gibi ojeler tavsiye edilmektedir. Nar çiçeği, pembe gibi renkler ise daha çok beyaz tenliler için önerilen oje renklerindendir. 
 
 
Çok açık pembe oje renkler, esmer tenli bayanlar için önerilmektedir. Bronz tenli bayanlar için de uçuk pembe ve şeker pembesi renkleri önerilmektedir. Esmer tenli bayanların sürmemesi gereken oje renklerinin başında, mat beyaz ojeler geliyor. Direk göze batan mat beyaz ojeler, bronz ve esmer tenli bayanlar için tavsiye edilmemektedir. 
 
 
Esmer tenli bayanlar, zaten dikkat çekici bir ten rengine sahip olduklarından, tırnaklarda pek göze batmayan oje renklerini tercih etmeliler. Tabi ki bakımlı görünmek için oje sürmeleri tavsiye ediliyor, ancak pek fazla canlı renkleri tercih etmeleri tavsiye edilmemektedir.

Bu haber 2140 defa okundu.

Benzer Haberler

Yorum Yap

Yorumlar

  • Yorum yapılmamıştır.
    Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.

Editörün Seçimi

Çok Okunanlar

Anket

  • Yılbaşı için hediye tercihiniz ?
Bu site Turkishost haber yazılım paketini kullanmaktadır.