Kızıl Saç Çok Moda

Haber Tarihi: Perşembe, May.16.2013 - 13:28
 |  Karakter Boyutu : A- A+
Kızıl Saç Çok Moda

Hiçbir saç rengi havuç, kestane ve kiraz ağacı rengi kadar ilgi çekmez. Kızıl istisnai bir saç rengi olduğundan bu hiç şaşırtıcı değil. Şimdilerde tasarımcılar moda ve saç stili saflarına göze çarpan renkleri dahil ediyorlar. 

 

Christina Hendricks yeni kızıl saç trendinin özünü temsil ediyor. ‘Mad Men' dizisinde kızıl saçları ve bukleleriyle erkekleri büyülüyor. Barbara Meier zarif makyajsız görünümüyle kızıl saçlarını modaya uydurmuş. Alman tasarımcı Wolfgang Joops Paris moda defilelerinde Wunderkind markasının bir parçası olarak görülüyor. 

Böylelikle kızıl saç ateşi New York Moda Haftasında yakıldı. Zac Posen, Anna Sui ve Rodarte defileleri için kızıl saçlı top modelleri işe aldılar. Daha geçen yıl, kızıl saçlı Alana Zimmer gibi top modellerle sözleşme yaptılar. Görünümleri, yapay kızıl tonlarda hoş saç stilleri ve doğal kızıl tonlarında yapılmamış görünümü veren saç stilleri her zaman dumanlı gözlerle kombinasyon halinde. Kızıl saçlı modeller makyaj konularında abartıya kaçmıyorlar, sadece biraz maskara kullanıyorlar veya sadece mükemmel tenlerini vurguluyorlar.. 

 

Kaynak: Schwarzkopf

 

Bu haber 4198 defa okundu.

Benzer Haberler

Yorum Yap

Yorumlar

  • Yorum yapılmamıştır.
    Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.

Editörün Seçimi

Çok Okunanlar

Anket

  • Yılbaşı için hediye tercihiniz ?
Bu site Turkishost haber yazılım paketini kullanmaktadır.